Gizlilik Sözleşmesi

www.01yayin.com, herkese hitap eden bir video eğitim sitesidir. SIFIRBİR YAYIN DAĞITIM SAN ve TİC LTD ŞTİ. tarafından 01.06.2019 tarihinde hizmete sunulmuştur. Bu web sitesini kullanmaya başlayan kullanıcılar aşağıda maddeler halinde yazılmış olan tüm hususları anlamış ve onaylamış sayılmaktadır. 

www.01yayin.com, satın alınmış SIFIRBİR YAYIN’a ait kitapların yanında hediye olarak verilmiş CD - DVD içindeki  Video Eğitimlere ve Kaynak Dosyalara ulaşmak için okuyucularına da bir arayüz sunar. Kitap ile verilen kare kod ya da şifre üzerinden bu bilgilere erişilebilir. Ancak bazı kitapların yanında Video Eğitim ve Kaynak Dosya bulunmamaktadır, bu sebeple kitabın içerik ve özellikleri www.01yayin.com üzerinde barındırılamayabilir. Tüm Telif hakları SIFIRBİR YAYIN’a ait olan Eğitim içeriğinde yayınlanan bütün video ve kaynak dosyalarının, herhangi bir yöntemle indirilmesi, ekran görüntüsü alınması, kayıt altına alınması, çoğaltılması, yayınlanması, paylaşılması kesinlikle yasaktır.

www.01yayin.com eğitimcilerin bilgilerini ve yasal haklarını gizli tutar. www.01yayin.com üyelerine daha iyi hizmet ve eğitim sunum sağlayabilmek için kişisel bilgilerini talep edebilir, bu bilgiler tamamen gizli tutulup üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Kullanıcı belirtmediği sürece bu bilgiler silinmez ve paylaşılmaz. Ancak yasal bir gerekçe olduğu taktirde bu bilgiler gerekli mecralar ile paylaşılabilir.

www.01yayin.com kendi bünyesinde düzenleme amaçlı kategori güncellemesi yapabilir. Yapılabilecek yarışmalar ve kare kod uygulaması üzerinden olan erişimlerdeki kuponlar, herhangi bir aksaklık durumunda www.01yayin.com üzerinden iptal edilebilir.

www.01yayin.com Ücretsiz, Gümüş, Altın ve Platin olarak dört farklı üyelik sistemine sahiptir;

1.     Ücretsiz üyelik, SIFIRBİR Yayınlarından temin edilen kitapların hediyesi ve belirli bir süre zarfında tanımlanan video ve kaynak dosyalara erişim imkânı sağlamaktadır.

2.      Gümüş üyelik, www.01yayin.com içerisindeki bütün videoları 1 ay boyunca sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

3.     Altın üyelik, www.01yayin.com içerisindeki bütün videoları 6 ay boyunca sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

4.     Platin üyelik, www.01yayin.com içerisindeki bütün videoları 12 ay boyunca sınırsız olarak izleyebileceksiniz.

Kullanıcı dilediği takdirde üyeliğini yükseltebilir, ancak üyeliğin süresini kısaltarak ücret talebinde bulunamaz. www.01yayin.com Yayın ve dağıtım haklarını saklı tutar.

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile yapılan ödemelerde kesinlikle kart bilgileriniz web sitemiz tarafından barındırılmaz.

www.01yayin.com doğal afet vb. durumlarda yaşanan aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.

www.01yayin.com kendi sitesi dışında verdiği link ve uzantıların çalışacağını garanti etmez.

Satın alınan üyelik, yalnızca bir tarayıcıda aktif olarak çalışır. Aynı anda iki ya da daha fazla tarayıcıda çalıştırılamaz.

www.01yayin.com üyelerine haber verme zorunluluğu olmadan bu haklarını değiştirme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir.

www.01yayin.com ve içeriğindeki her şey SIFIRBİR YAYIN DAĞITIM LTD.ŞTİ. izni olmadan kopyalanamaz, değiştirilip yayınlanamaz ya da kaynak olarak gösterilemez.